ارائه‌ی من در اولین نشست جمعه‌های خلاق: شبکه‌سازی حرفه‌ای چیست و چگونه انجام می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین نقاط تمایز جوامع پیشرفته با ما، نبود فرصت‌های تعامل و هم‌نشینی و به‌اشتراک‌گذاری ایده‌ها و مهم‌تر از آن شبکه‌سازی تخصصی با افراد خلاق و متخصص است. به‌همین علت، سال گذشته با الهام گرفتن از ایده‌ی “صبح‌های خلاق“، برنامه‌ی مشابهی با همکاری استودیو بهرامی و وب‌سایت گزاره‌ها طراحی و اجرا شد. ما هر دو هفته یک بار میزبان جمعی از افراد خلاق بودیم. در هر برنامه، ۳ نفر از دوستان به ارائه‌ی پروژه‌ه یا ایده‌های خلاقانه‌ی خود می‌پرداختند. ضمن این‌که امکان ارتباط و دوستی میان افرادی با تخصص‌های مختلف (از کسب و کار و مهندسی گرفته تا هنر) فراهم شد. مفتخریم که ایده‌ی پروژه‌ی کلاس پرنده توسط تیم میزبان همین نشست‌ها و در دل “جمعه‌های خلاق” شکل جدی‌تر و اجرایی به‌ خود گرفت.

دور جدید “جمعه‌های خلاق” از جمعه‌ی هفته‌ی پیش کلید خورد. در این دور، شرکت توسعه‌ی ارتباطات الکترونیک آبی‌نگار با همکاری استودیو بهرامی، وب‌سایت گزاره‌ها و همراهی کافی‌شاپ مدیریتی “صدبرگ” میزبان این نشست‌ها خواهد بود. “جمعه‌های خلاق” فعلا قرار است هر ماه، یک بار برگزار شود. جمعه‌ی خلاق بعدی، بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد که می‌توانید از همین الان برای حضور در این نشست از طریق ارسال درخواست‌تان (شامل: معرفی مختصر تجربیات و سوابق، علت علاقه‌تان به حضور در این نشست و در صورت تمایل موضوع ارائه‌ای که در این نشست خواهید داشت) به نشانی پست الکترونیکی gozareha@gmail.com اعلام آمادگی فرمایید.

من در اولین نشست دور جدید جمعه‌های خلاق ارائه‌ای با موضوع “شبکه‌سازی حرفه‌ای چیست و چگونه انجام می‌شود؟” داشتم که می‌توانید آن را در این‌جا روی کانال اسلایدشر من ملاحظه فرمایید. سعی می‌کنم از این به‌بعد حداقل هر دو هفته یک بار، یک اسلاید یا مستند آموزشی یا کاربردی در حوزه‌های کار حرفه‌ای و مدیریت کسب و کار را در کانال اسلایدشر گزاره‌ها قرار دهم. بنابراین با من در آن‌جا هم همراه باشید!

دوست داشتم!
۷

۸ thoughts on “ارائه‌ی من در اولین نشست جمعه‌های خلاق: شبکه‌سازی حرفه‌ای چیست و چگونه انجام می‌شود؟

 1. سلام 🙂 کار خاصی نمی‌کنم؛ فقط سعی می‌کنم از زمانم درست استفاده کنم. از لطف شما بسیار سپاس‌گزارم و برای شما هم موفقیت و شادی و سلامتی روزافزون آرزو دارم.

 2. سلام و تشکر 🙂
  در مورد کلاس پرنده می‌تونید از طریق سایت خود پروژه اعلام آمادگی کنید. 🙂
  در مورد جمعه‌های خلاق، محور بحث‌ها که خلاقیت و کسب و کار هست مشخصه؛ اما موضوعات دقیق ارائه‌ها خیر. اگر دوست داشته باشید می‌توانید به جمع ما بپیوندید.

 3. سلام و تشکر از حضور فعال شما و مشارکت بسیار عالی که داشتید. به‌امید حضور شما در برنامه‌های آتی.

 4. بله؛ حتمن. برای این جلسه که شما رو به‌همراه همسر عزیز دعوت کرده بودم. خبری نشد!

 5. سلام
  مطمئنا دوره های خوب و مفیدی خواهد شد…
  چقدر از ایده کلاس پرنده خوشم اومد و کاش شرایطم جور بود و به عنوان مربی آی تی با این گروه همکاری میکردم…
  یه سوال… در هر برنامه جمعه خلاق موضوع خاصی بحث میشه؟؟؟ یعنی الان موضوع جلسه بعد مشخص هست؟؟؟

 6. سلام
  آقای نعمتی شهاب عزیز، من موندم شما این همه وقت و این قدر فرصت استفاده درست از وقت رو از کجا میارید. واقعا آفرین و خدا قوت. خیلی جالب بود. محتوایی که انتخاب و تولید می کنید همیشه برای من جذاب و خواندنی و به عنوان یک گنج گران قیمت بوده است.
  امیدوارم همیشه شاد، موفق و سرحال و سلامت بمانید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *