عیدی سال نو: کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (۶): مدیریت کار و زمان به‌روایت گزاره‌ها!

سلام سال نو بر شما دوستان عزیز. امیدوارم سال جدید را با خوبی و خوشی آغاز کرده باشید و تعطیلات به شما خوش گذشته باشد. من هم بعد از چند روز استراحت، از امروز کار را در سال جدید آغاز کردم و گزاره‌ها هم از همین امشب با انرژی کامل در سال جدید کلید می‌خورد!

این چند روز تعطیلات در این فکر بودم که چه عیدی می‌توانم به دوستانم بدهم. در نهایت به‌نظرم رسید به‌ترین عیدی در آغاز سال نو، هدیه‌ی یک راه‌نمای ساده برای برنامه‌ریزی و مدیریت کارها، وظایف و زمان در سال جدید است. هدیه‌ی امسال گزاره‌ها بخشی از مهارت‌هایی است که در کارگاه متخصص حرفه‌ای آن‌ها را با هم یاد می‌گیریم. فایل PDF این راه‌نما را از این‌جا دانلود کنید.

امیدوارم این عیدی نوروزی نه‌فقط در ابتدای سال و نه فقط امسال، که برای همیشه‌ی زندگی به کارتان بیاید. 🙂 سال خوبی داشته باشید.

دوست داشتم!
۲۵
ـ این‌جا دفترچه‌ی یادداشت‌ آن‌لاین یک جوان (!؟) سابقِ حالا ۴۰ ساله است که بعد از خواندن یک رشته‌ی مهندسی، پاسخ سؤال‌های بی پایان‌ش در زمینه‌ی بنیادهای زندگی را در علمی به‌نام «مدیریت» کشف کرد! جوانی که مدیریت را علم می‌داند و می‌خواهد علاقه‌ی شدیدش به این علم را با دیگران هم تقسیم کند!
علی نعمتی شهاب
Latest posts by علی نعمتی شهاب (see all)
علی نعمتی شهاب

10 دیدگاه برای «عیدی سال نو: کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (۶): مدیریت کار و زمان به‌روایت گزاره‌ها!»

  1. سلام. اصولا در این کارها استانداردی که وجود ندارد. من از تجربه‌ی خودم نوشتم. پیشنهادم این است که تلاش کنید تجربه‌تان را مستند کنید و در اختیار دیگران قرار دهید. موفق باشید.

  2. سلام. من هر چه قدر تلاش کردم نتوانستم این مراحل را بر کارهای خودم منطبق کنم! مشکل اینجاست که بیشتر کارهایی که مدیریت زمان می خواهد شاید زمان نامشخص داشته باشد و حتااز اول آخر آن ها مشخص نباشد! این چیزی که می گویید برای انجام کارهای روتینی است که الگویی از آن ها دست کم به لحاظ حجم زمانی مورد نیاز مشخص است.
    اگر هم بتوانم برخی از کارهایم را در این محدوده بگنجانم قطعا آخر شب که همه آن ها را انجام داده و مرور می کنم،احساس ربات بودن می کنم!

  3. سلام. سال نوی شما هم مبارک. بله استاد باعث افتخاره که استفاده بفرمایید. چرا که نه. 🙂

  4. سال نو شما هم مبارک.از فایل بسیارسپاسگزارم. انصافا عالی بود. به عنوان یک معلم ساده می‌توانم اجازه بگیرم واز این فایل در کلاس‌ها وجلسات استفاده کنم، البته با ذکر منبع؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *