کسب‌وکار، مدیریت و كار حرفه‌ای به‌روایت زندگی

دعوت به همکاری در شرکت فاوا ارم

من حدودا یک سال و نیم است که در شرکت فاوا ارم که در زمینه‌ی مشاوره‌ی مدیریت و مخابرات در حال فعالیت است، مشغول به‌کار شده‌ام. ما برای یکی از پروژه‌های شرکت‌مان نیازمند یک نفر همکار هستیم. این همکار مستقیما با خود من (به‌عنوان Coordinator پروژه و مدیر بخش مطالعات راهبردی) کار خواهد کرد. در این پروژه‌ قصد داریم یک سند راهبردی را برای مدیریت بخش انرژی در کشور تدوین کنیم. با توجه به ماهیت پروژه و نوع کاری که قرار است انجام شود، ویژگی‌های همکار مورد نظر ما به‌شرح زیر است:

  • تحصیلات: کارشناسی مهندسی برق و کارشناسی ارشد MBA (هر دو مدرک با هم الزامی‌اند‌ و یکی بدون دیگری متأسفانه برای این پروژه کاربردی ندارد.)
  • داشتن چشم‌انداز بلندمدت و انگیزه‌ برای رشد و توسعه‌ی گام به گام شغلی
  • دارای توانایی نگارش گزار‌ش‌های پژوهشی و مشاوره‌ای (در حد گزارش‌های چند صفحه‌ای!)

همکار مورد نظر به‌صورت مستقیم با خود من همکاری خواهد کرد و تلاش می‌کنم علاوه بر موضوعات پروژه، حتما در زمینه‌ی مهارت‌های شغلی هم حتما این همکار گرامی را آموزش بدهم. چند نکته‌ی مهم دیگر:

  • شرکت ما جوی جوانانه و شاداب دارد. مطمئن باشید بهتان بد نمی‌گذرد!
  • این شغل، تمام‌وقت است.
  • این پروژه حدودا ۹ ماهه است (یعنی تا آخر سال) که البته با توجه به تنوع حوزه‌های فعالیت شرکت، همکارمان نباید نگران آینده‌ی شغلی‌اش باشد؛ البته به‌شرط برآورده کردن حداقل‌های کیفی مورد نظر ما در کار.
  • از نظر مسائل مالی و حقوق و دستمزد هم نسبتا دست‌مان باز است و می‌توانیم با خواسته‌های معقول کنار بیاییم.

لطفا رزومه‌های‌تان را به نشانی ایمیل gozareha@gmail.com ارسال فرمایید. در قسمت موضوع (Subject) ایمیل هم حتما کد SNT را ذکر فرمایید. پیشاپیش حضورتان را در جمع صمیمی خودمان گرامی می‌دارم!

دوست داشتم!
۰

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵ دیدگاه‌ برای “دعوت به همکاری در شرکت فاوا ارم”