کسب‌وکار، مدیریت و كار حرفه‌ای به‌روایت زندگی

دعوت به همکاری در یک پروژه‌ی تدوین برنامه‌ی ۵ ساله

این آگهی مربوط به پروژه‌‌ای است که من مشاور آن هستم. پروژه‌ی جالبی است برای تدوین برنامه‌ی ۵ ساله‌ی یک شرکت معظم دولتی. در عمل، کار ترکیبی است از برنامه‌ریزی استراتژیک، عملیاتی و مدیریت پروژه. در واقع قصد داریم برنامه‌های عملیاتی سازمان را در حوزه‌های مختلف: منابع انسانی، سازمانی، مالی و … برنامه‌های عملیاتی و پروژه‌های سازمان را استخراج کنیم. فرایند اجرای پروژه هم مشابه همه‌ی پروژه‌های مشاوره‌ی مدیریت از فازهای: شناخت وضعیت موجود، تحلیل وضعیت موجود، طراحی وضعیت مطلوب و تدوین برنامه‌ی گذار و استخراج پروژه‌ها و اقدامات اجرایی همراه با برآورد زمان و هزینه‌ها.

برای انجام این پروژه، نیازمند همکاری تخصص‌های زیر هستیم:

  • کارشناس تحلیل‌گر کسب و کار (دارای تجربه در حوزه‌ی برنامه‌ریزی به‌ویژه برنامه‌ریزی عملیاتی و بودجه‌ریزی مزیت محسوب می‌شود.)
  • کارشناس مدیریت پروژه (تجربه در زمینه‌ی برنامه‌ریزی پروژه‌ها، مزیت محسوب می‌شود.)

داشتن تحصیلات در رشته‌های مهندسی صنایع، مدیریت و MBA و هم‌چنین داشتن سابقه‌ی کار و داشتن تجربه در پروژه‌های مشاوره‌ی مدیریت برای هر دو تخصص، مزیت محسوب می‌شود؛ اما ضروری نیست. 🙂

ضمنا لطفا در صورتی که علاقه‌مند بودید، رزومه‌های‌تان را حداکثر تا آخر وقت روز شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ به آدرس پست الکترونیکی: gozareha@outlook.com ارسال فرمایید.

دوست داشتم!
۲

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دیدگاه‌ برای “دعوت به همکاری در یک پروژه‌ی تدوین برنامه‌ی ۵ ساله”