ماه‌نامه‌ی مدیریتی گزاره‌ها ـ شماره‌ی دوم

الوعده وفا! شماره‌ی دوم ماه‌نامه مدیریتی گزاره‌ها هم آماده شد! امیدوارم مجموعه مطالب تهیه شده برای این شماره مورد استفاده‌ی دوستان گرامی قرار بگیرد. منتظر هر گونه انتقاد، پیشنهاد و نظر سازنده‌ی شما هستم. هم‌چنین بسیار خوش‌حال خواهم شد که از همکاری‌تان در تهیه‌ی مطالب شماره‌های آینده‌ی این ماه‌نامه بهره‌مند شوم. می‌توانید شماره‌ی دوم را از این‌جا با لینک مستقیم دانلود کنید.

اگر از مطالب این ماه‌نامه خوش‌تان آمد و برای‌تان کاربردی بود، سپاس‌گزار خواهم شد که آن را برای دوستان‌تان نیز بفرستید. برای دریافت شماره‌های بعدی این ماه‌نامه، می‌توانید ای‌میل‌تان را این‌جا  ثبت کنید.

دوست داشتم!
۱۰
ـ این‌جا دفترچه‌ی یادداشت‌ آن‌لاین یک جوان (!؟) سابقِ حالا ۴۰ ساله است که بعد از خواندن یک رشته‌ی مهندسی، پاسخ سؤال‌های بی پایان‌ش در زمینه‌ی بنیادهای زندگی را در علمی به‌نام «مدیریت» کشف کرد! جوانی که مدیریت را علم می‌داند و می‌خواهد علاقه‌ی شدیدش به این علم را با دیگران هم تقسیم کند!
علی نعمتی شهاب
Latest posts by علی نعمتی شهاب (see all)
علی نعمتی شهاب

4 دیدگاه برای «ماه‌نامه‌ی مدیریتی گزاره‌ها ـ شماره‌ی دوم»

 1. از لطف شما متشکرم. به امید خدا به‌زودی در پست شماره‌ی هزار گزاره‌ها به این سؤال پاسخ خواهم داد.

 2. سلام. این از لطف و بزرگواری شمااست. و الا من استاد یا چیزی شبیه آن نیستم!

 3. سلام بر استاد بزرگوار نادیده خودم
  ممنون به خاطر همه زحماتتون من خیلی چیزها چه از وبلاگ و چه از این دو شماره مجله شما یاد گرفتم فقط می تونم این طوری تشکر کنم

 4. سلام بر آقای نعمتی شهاب عزیز
  دست مریزاد. شماره دوم ماهنامه نیز عالی است…

  اما من اگر موجب ملال روحیه تان نشوم یک سؤال می‌خوام بپرسم. خوشبختانه شما بلاگر حرفه ای هستید و سالهاست این کار را دنبال می کنید، لذا مطمئنم می توانید به این سؤال پاسخ دهید.
  سؤال من بطور خلاصه این است:

  این انرژی که برای به روزآوری وبلاگ صرف می کنید، از کجا می آید؟!

  درواقع، چه چیزی آن هم نه مقطعی، بلکه سالهاست که سبب می‌شود علی بنویسد، ترجمه کند، طراحی کند، پول سایت بدهد و حالا ماهنامه منتشر کند؟ در حالیکه از منظر منفعت هزینه، شاید اگر بجای اینها مثلاً کتاب و مقاله علمی می‌نوشت، در رزومه‌اش اثر بزرگتری می‌گذاشت؟ حتا بیشتر مشاوران مستقل ایرانی که سن و سالی هم دارند، چنین انگیزه ای ندارند.
  غیر از توفیق شخصی که نوشتن به همراه دارد، آیا تابحال این نوشتن ها موجب رونق مالی زندگی شما شده است؟
  (البته می‌دانید من خودم از اواسط دهه هشتاد خورشیدی چیزهایی می نویسم، ولی کار شما قطعاً تعاملی تر و به روزتر بوده است.)
  ممنون می شوم پاسخ دهید!
  پاینده و پوینده باشید!
  افشین دبیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *