کسب و کارها و وب ۲٫۰ ـ نتایج پیمایش مک‌کنزی

سایت مجله‌ی مک‌کنزی کوارترلی یکی از کارهای بسیار خوب‌اش انتشار نتایج پیمایش‌های شرکت معظم مشاوره‌ی مک‌کنزی است که معرف حضور اساتید جمع هست. همین اواخر این سایت نتایج پیمایش مک‌کنزی در مورد استفاده از وب ۲٫۰ در کسب و کار را منتشر کرد. این نتایج در قالب یک فلش بسیار زیبا که خودش هم یک جورهایی از قابلیت‌های وب ۲٫۰ استفاده می‌کند، نمایش داده شده‌اند. این فلش بسیار عالی را این‌جا ببینید. نکته‌ی جالب زیاد داخل‌اش دارد؛ از جمله این‌که شبکه‌های اجتماعی چقدر دارند در دنیای کسب و کار ام‌روز مهم می‌شوند و چه ابزارهای وب ۲٫۰ متنوعی می‌توانند در سازمان‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. ببینید، یاد بگیرید و لذت ببرید!

پ.ن. انتشار پست لینک‌های هفته به دلیل قطعی اینترنت بنده در آخر هفته به فردا صبح موکول می‌شود.

دوست داشتم!
۰
ـ این‌جا دفترچه‌ی یادداشت‌ آن‌لاین یک جوان (!؟) سابقِ حالا ۴۰ ساله است که بعد از خواندن یک رشته‌ی مهندسی، پاسخ سؤال‌های بی پایان‌ش در زمینه‌ی بنیادهای زندگی را در علمی به‌نام «مدیریت» کشف کرد! جوانی که مدیریت را علم می‌داند و می‌خواهد علاقه‌ی شدیدش به این علم را با دیگران هم تقسیم کند!
علی نعمتی شهاب
Latest posts by علی نعمتی شهاب (see all)
علی نعمتی شهاب

2 دیدگاه برای «کسب و کارها و وب ۲٫۰ ـ نتایج پیمایش مک‌کنزی»

  1. محمد جان من چک کردم دوباره. لینک مشکلی نداره نه در کروم و نه در فایرفاکس. به‌عنوان یک پیشنهاد، آخرین ورژن فلش‌ را بگیر و نصب کن. امیدوارم مشکل حل بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *